ФОТО: Славната манекенка заборави да облече долна облека

Наоми Кембел предизвика голем број на коментари и позитивни и негативни. Манекенката се потруди со стајлингот да ги засени сите присутни. 

Таа на црвениот тепих прошета на една хуманитарна модна ревија, покажувајќи ја својата совршено обликувана фигура во фустан со длабоко деколте.

Фустанот е скроен речиси цел во проѕирен материјал па така нејзините долги нозе беа во преден план. Малку подебела ткаенина ги сокриваше само нејзините интимни делови.

Наоми Кембел секси, згодна, прекрасна, фантастична…. Зарем не? Некој би рекол не и прилега на годините, но со вакво тело ние сосема сме на нејзина страна.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно