ФОТО+ВИДЕО: Градите на Сораја и се поголеми од главата

Српската старлета Сораја Вичелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но овој период таа повторно започна да лудува со што го изнасмеа целиот регион.

Според нејзиниот профил на Инстаграм може да се заклучи дека многу ретко објавува исти фотографии на кои позира со брдо кеси од познати брендови, но овој пат сподели речиси слични фотографии, но погрешно фотошопирани.

Таа се фотографираше со „Луј Витон“ кеси покажувајќи им на сите во каков раскош ужива, но она што фановите го забележаа е тоа дека таа повеќе не личи на човечко битие.

Градите и станале поголеми од главата, а користењето на фотошоп ги замисли фановите дали гледаат во кукла или во човек.

Коментарите се ретко позитивни под нејзините фотографии, но тоа до неа не допира бидејќи таа си го ужива својот сон.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐙

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💫💋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коментари

Популарно