ФОТО: Македонската пејачка целосно се разголе

Убавата македонска пејачка Симона Поповска, покажа како изгледа во бикини. Поповска во кратките приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија од костим во капење каде наѕираат нејзините стомачни.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно