ФОТО: Најдобрата другарка на Карлеуша покажа дека има одличен стил

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша на Инстаграм објави фотографии со кои покажа дека ужива со своите најдобри пријатели.

Нејзините следбеници веднаш забележаа дека нејзината другарка Јована Дакиќ и тоа како има стил, а и одлично изгледа. Под фотографијата која пејачката ја објавила се нижеле само комплименти.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lovely day ☀️☀️☀️ With my best friends

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коментари

Популарно