ФОТО: Карлеуша покажа како изгледа без грам шминка

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша покажа како изгледа во природно издание без грам шминка на себе и без никакви додатоци во костаа и вештачки трепки.

Погледнете ја: 

Фотографијата ја објави на својот Инстаграм профил.

Коментари

Популарно