ФОТО: Рада Манојловиќ со деколте до папокот

Српската пејачка Радмила Рада Манојловиќ секогаш е во центарот на вниманието, како со своите песни и хитови така и со фотографиите кои ги споделува на социјалните мрежи. Овој пат таа сподели слика каде го покажа своето длабоко деколте и го запали Инстаграм.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedan jedini! @bojanvukadinov @sonjaignascenko_design @amigshow

A post shared by Radmila RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic) on

Коментари

Популарно