Фото: Тој објави фотографии од „љубовницата“

Водителот и поранешен учесник на реалното шоу „ Парови “ , Дејан Станковиќ Крал, ги изненади своите обожаватели на Фејсбук со денешната објава.

Иако е познат како човек без влакна на јазикот, овој пат негова на „мета“ беше  Далила Драгојевиќ, за која тој  тврдеше дека има фотографии на кои тие двајцата се бакнуваат „сочно“. И, не само што тоа не беше празна приказна, тој тоа го потврди со последната објава.

- До сега необјавена фотографија, не можам повеќе да кријам! Јас го одржувам ветувањето, иако Ц,звезда изгуби синоќа ... Сите останати се нејзини пиони, само јас сум нејзин крал - напиша водителот на фотографии на  кои тој се  бакнува со Далила страстно, како што претходно објави.

Потсетување  дека тој најавил сензационални фотографии пред натпреварот со Баерн, доколку фудбалерите направат чудо и го поразат Германскиот гигант.

- Ако мојата Звезда победи вечерва, јас ќе бидам среќен да објавам слики каде се бакнувам  со Далила - напиша Станковиќ.

Како и да е, иако Звезда беше поразена, на барање на навивачите, Дејан сепак објави фотографија на која се гледа како сочно  се бакнува со Далила.

Како сопругот на Далила, Дејан, ќе реагира на ова допрва ќе се види!

Коментари

Популарно