Фото: Тој објави фотографии од „љубовницата“

Водителот и поранешен учесник на реалното шоу „ Парови “ , Дејан Станковиќ Крал, ги изненади своите обожаватели на Фејсбук со денешната објава.

Иако е познат како човек без влакна на јазикот, овој пат негова на „мета“ беше  Далила Драгојевиќ, за која тој  тврдеше дека има фотографии на кои тие двајцата се бакнуваат „сочно“. И, не само што тоа не беше празна приказна, тој тоа го потврди со последната објава.

- До сега необјавена фотографија, не можам повеќе да кријам! Јас го одржувам ветувањето, иако Ц,звезда изгуби синоќа ... Сите останати се нејзини пиони, само јас сум нејзин крал - напиша водителот на фотографии на  кои тој се  бакнува со Далила страстно, како што претходно објави.

Потсетување  дека тој најавил сензационални фотографии пред натпреварот со Баерн, доколку фудбалерите направат чудо и го поразат Германскиот гигант.

- Ако мојата Звезда победи вечерва, јас ќе бидам среќен да објавам слики каде се бакнувам  со Далила - напиша Станковиќ.

Како и да е, иако Звезда беше поразена, на барање на навивачите, Дејан сепак објави фотографија на која се гледа како сочно  се бакнува со Далила.

Како сопругот на Далила, Дејан, ќе реагира на ова допрва ќе се види!

ФОТО: Еден погрешен чекор покажа што носи под фустанот

Албанската пејачка направи голема грешка со фустанот кој го облекла, а папараците подготвено ја дочекаа. Рита Ора никогаш не ја криела наклонетоста кон провокативната облека, но вчера направи грешка.

Пејачката, имено, се појавила на една прослава во Лондон, а за таа прилика одбрала огнено црвен фустан со длабоко деколте и со уште подлабок шлиц на нозете. Сето тоа го искомбинирала со црвен детаљ на главата, но ниту тој не го одвлекол вниманието од тоа што се случило.

Секој чекор бил ризичен за пејачката во овој фустан и на крајот и се случило неизбежното, па еден незгоден чекор покажал што крие Рита Ора под фустанот.

ФОТО: Билјана Дебарлиева прослави 25 години брак со сопругот

Македонската водителка и ТВ-презентерка, Билјана Дебарлиева, прослави 25 години брак.

Нејзиниот сопруг Јован на социјалните мрежи објави нивна заедничка фотографија додека ја одбележувале годишнината во еден скопски ресторан.

Билјана и Јован имаат две деца, син и ќерка, но тие ретко се појавуваат во јавноста со својата мајка.

ФОТО: Девојката на Роналдо со провокативна фотографија, никој не остана рамнодушен

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ги воодушевила фановите со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Георгина објавила провокативна фотографија во лифт, што предизвикало големо внимание од бројни славни личности. Бројни манекенки и сопруги на фудбалери ѝ оставиле коментари дека се воодушевени од нејзиниот изглед.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Популарно