Годините се само бројка за нејзе

Водителката Гала топлес на плажата беше снимена како му мавта на пилотот кој полетува со хидроавионот. Бугарската ТВ водителка Гала од Малдивите се пофали со гола фотографија.

Водителка на шоуто „На кафе со Гала“, која во февруари наполни 52 години, се соблече топлес, а нејзиниот сопруг Стефан ја снимаше на плажа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На острова всички помагаме😄😏

A post shared by ГАЛА / GALA (@gala_na_kafe) on

Коментари

Популарно