ФОТО: Сега е целосно природна

Српската пејачка Тина Ивановиќ имаше силиконски гради, но тврди дека сега е целосно природна. Пејачката која со години важи за една од најатрактивните, и извадиле имплантите и вели дека е најубава во природно издание.

„Естетски интервенции на телото повеќе не. Бев млада и луда, сега сум само луда. Морам да кажам дека немам повеќе импланти, сега сум природна. Мноу е поубаво кога си природен, природни ноктир, природна коса, природни гради....се природно“, изјавила атрактивната Тина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧚‍♀️💋 #tinaivanovic

A post shared by Tina Ivanović (@tina_ivanovic_official) on

Коментари

Популарно