ФОТО: Ражнатовиќ драстично го промени имиџот

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ прошета низ Белград со нов имиџ. Кусо розово фустанче и руса коса како барбика беше маската на Анастасија за „Ноќта на вештерките“.

Својата одлична фигура таа ја истакна и со високи потпетици, а многумина коментираа дека одлично изгледа во ваква комбинација.

Коментари

Популарно