ФОТО: Теодора во провокативно издание на Ноќ на вештерките

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ не одолеала да се маскира за Ноќта на вештерките, па облекла костим кој е многу провокативен.

Пејачката привлекла внимание на себе со впечатлив стајлинг, а горе носела тигрест топ, кој го искомбинирала со секси панталони во ист дезен.

На глава ставила и уши кои се дел од костимот, а на социјалните мрежи добила само комплименти за изгледот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grrr 🐯

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Нејзините фотографии на Инстаграм измамуваат погледи секојпат, погледнете и сами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋 @calvinklein 💋 💄 @_vila_ravijojla_ 💇🏼‍♀️ @boskovicm1

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Boze, ovo leto prokleto je.. Sto sam odmarala, odmarala sam, od sutra ponovo krecemo da kidamo! 🥳🤪🥰❤️

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Коментари

Популарно