ФОТО: Костимот за капење на Нивес и е премал

Хрватската актерка и пејачка Нивес Целзиус која секогаш ги истакнува облините во провокативни пози и со провокативни фотографии, сега отиде чекор подалеку.

На Инстаграм објави кадри од снимањето за нов спот, за чии потреби е во костим за капење со огромното деколте, во базен со вода. Изгледа неверојатно секси.

Погледнете ја: 

Коментари

Популарно