ФОТО: Лила ги почести фановите со провокативна фотографија

Една од македонските најпопуларни водителки, Лила Филиповска, често знае да ги почести фановите со провокативни фотографии кои ги поставува на Инстаграм, па така и овојпат.

Имено овојпат таа  објави фотографија на која лежи под покривките во кревет а на неа нема ништо освен накит, па како тоа да беше малку, објави и кратко видео од нејзините преубави нозе подготвувајќи се за снимање за квизот „Се или нешто“.

Коментари

Популарно