ФОТО: Познатата пејачка има со што да се пофали

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови фотографии од фотосесијата.

Таа неодамна ја објави и нејзината нова песна “Амони“ која слушателската публика ја оцени како “одлична“ па сподели и неколку фотографии на кои Туна изгледа неверојатно.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Коментари

Популарно