ФОТО: Ја крена маичката и ги покажа стомачните

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед.

Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од нејзината рутина на вежбање, но вчера конечно ги покажа и стомачните мускули.

Погледнете го нејзиното совршено тело: 

Коментари

Популарно