ФОТО: Ратајковски повторно без гpaдник

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски се чини како да не сака градници, па често се фотографира без нив. На Инстаграм манекенката објави нова топлес фотографија од плажа, па го остави мажкиот дел од публиката без зборови.

Оваа фотографија најверојатно ја направил нејзиниот сопруг кој се гордее со својата сопруга која е популарна на Инстаграм и ја следат 24 милиони луѓе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Коментари

Популарно