ФОТО: Таа е страствена навивачка на Лацио

Ана Фалки е страствен наввач ма Лацио, па по убедливата победа над Торино со 4:0, таа на Инстаграм објави фотографија на која позира топлес.

„Што да кажам, конечно Лацио ми пружи задоволство. Двапати во низа“ напипша таа.

Коментари

Популарно