Фото: Кожните панталони го истакнаа нејзиниот..

Манекенката Јована Ѓорѓевиќ, која моментно живее во Италија заслужено ја вбројуваат помеѓу една од најубавите девојки кои потекнуваат од регионот.

Јована на Инстаграм ја следат 300.000 луѓе, а со фотографиите што ги објавува секојдневно, се покажува дека бременоста и мајчинството не се изговор за некој да се запушти.

Таа има две деца со фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, но сепак нејзиното извајано тело е доказ дека тренирањето и здравиот живот се исплатат!

Манекенката неодамна објави фотографија и видео во кожни панталони и ги запали социјалните медиуми. Таа комбинираше со високи потпетици, а поради своето витко тело доби и многу позитивни коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aaaand she's gone.

A post shared by Jovana Djordjevic (@callmelolita) on

Коментари

Популарно