ФОТО: Ана Николиќ ги остави своите фанови без здив

Популарната пејачка Ана Николиќ се појавила на свадбената веселба на синот на Цеца, Вељко и неговата сопруга Богдана Родиќ во фустан кој ја истаканал нејзината совршрена форма.

Кога се појавила Ана пред ресторанот, сите погледи биле вперени во неа и буквално ги воодушевила сите присутни.

Николиќ се одлучила за тесен фустан во „леопард“ принт, кој од десната страна имал длабок шлиц, а богами и длабоко деколте. Ана уште еднаш ја искористи приликата да ја истакне својата совршена линија до совршенство.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Коментари

Популарно