ФОТО: Тој ја бакнуваше и ѝ ги допираше градите на црвениот тепих

На овогодинешното доделување на Американските музички награди во Лос Анџелес, големо внимание привлекоа раперот Рич Кид (27) и неговата партнерка Тони Брикс (29) со нивното преопуштено однесување.

На црвениот тепих премногу се опуштија и направија шоу за фотографите. Додека неа и „кипеа“ градите и ѝ се гледале брадавиците, раперот сочно ја бакнувал во устата. Во еден момент ѝ ги бакнувал и градите и постојано ѝ ги допирал.

Погледнете ги: 

Коментари

Популарно