ФОТО: Анастасија објави фотографија прегрната со нејзиниот татко Аркан

Ќерката на една од најпознатите пејачки во регионот Светлана Цеца Ражњатовиќ секојдневно на Инстаграм објавува фотографии од нејзиниот приватен живот.

Неодамна таа со пријателите отпатувала во Истанбул и се прошетала во досега невиден стајлинг што го привлече вниманието и на нејзините пријатели, станува збор за тексас јакна со фотографија на која се прегрнати таа со нејзиниот татко Жељко Ражњатовиќ Аркан.

Коментари

Популарно