ФОТО: Станија ги истакна своите гради

Старлетата Станија Добројевиќ повторно пали и жари на својот Инстаграм профил каде што сподели нова провокативна фотографија.

„Мрзлива недела...ве сакам“ порача Станија, а под фотографијата се нижеа коментари.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☁️

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Коментари

Популарно