ФОТО: Станија и нејзиното момче разголени во кујна

Старлетата Станија Добројевиќ на својот Инстаграм профил споделила фотографија во провокативно издание со своето момче Марко Марковиќ, со кој започна романса во реалното шоу „Задруга“.

Марко и Станија предизвикаа „бура“ на Инстаграм откако се фотографираа разголени во кујната во станот на Станија. Ова било доволно нејзините следбеници да почнат да оставаат низа коментари.

Коментари

Популарно