ФОТО: Македонската пејачка после породувањето линијата ја доведе до совршенство

Македонската пејачка Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс покажа дека успеала по раѓањето на својата ќерка Илина својата линија да ја доведе со совршенство.

Таа на Инстаграм објави фотографија во мини здолниште на која ги покажува своите долги нозе.

Погледнете:

Коментари

Популарно