ФОТО: Македонскиот пејач стана татко - нека е живо и здраво бебето

Македонскиот пејач Јоце Панов минатата година стапи во брак со својата избраничка Марина Нацевска, а сега објави уште една убава вест.

Тој стана татко за првпат, а својот син одлучи да го крсти Лука. На својот Фејсбук профил тој сподели фотографија со која ги извести сите дека станал татко на момче.

Погледнете:

Коментари

Популарно