ФОТО: Нивес гола им посака добро утро на фановите

Познатата хрватска старлета, Нивес Целзиус, утрово на своите фанови им посака добро утро така што се сликаше гола на балконот од еден хотел.

За еден час оваа фоографија собра повеќе од 10 илјади лајкови, а погледнете зошто:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobro jutro, Splite! 💕

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Коментари

Популарно