ФОТО+ВИДЕО: Гавазова го покажа своето бујно деколте

Популаната фолкерка Сузана Гавазова темно кафените и длабокиот заводлив поглед ги замени со светло сини леќи, кои во комбинација со соодветна шминка очите ги прават покрупни и поизразени.

Таа на Инстаграм сподели видео и фотографии, но ретко кој гледаше во очите. Сите погледи беа вперени кон нејзиното деколте.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Коментари

Популарно