ФОТО: Сопругот на Јелена Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

Јелена Карлеуша е позната како некој кој големо внимание обрнува на својот изглед.Посебно грижливо одбира комбинации за снимање на „Ѕвездите на Гранд“, а таму никогаш не се појавува без шминка.

Познато е дека Јелена ниту на социјалните мрежи не објавува свои фотографии без шминка, но сепак една таква нејзиниот сопруг Душко Тошиќ објавил пред две години на Инстаграм и на сите им покажал како изгледа пејачката.

На снимката Јелена има минимално шминка и тотално е во опуштено издание.

Коментари

Популарно