Фото: Таа откри која пoзa и е омилена

Ана Корач изјави дека го има најдобриот секс со свршеникот Давид Драгојевиќ. Старлета истакнува дека ужива да биде со него како никој друг, и тврди дека е сама со него целосно опуштено.

 Сексот со Дејвид е врвен, јас дури и не знаев дека водењето љубов може да биде толку добро. Тој е нежен кон мене, ме задоволува во сè и се обидувам јас  да го задоволам него  во кревет. Мислам дека поентата е да се „слушаат“ потребите и желбите на другиот кога станува збор за овие работи - откри поранешна учесничка на Задруга. 

Искрено, не знам која поза е најдобра и која би издвоила, затоа што  уживаме во секоја поза, нема нешто што не сме  пробабале. Јас немам никакви замерки, тој може да задоволи  секојажена и не е себичен  во кревет, како многумина. Се разбира, емоциите што ги имаме исто така придонесуваат да имаме добар секс. Би посакала на секоја жена прекрасен маж како мојот Дејвид - изјавила Корач.

Коментари

Популарно