Фото: Таа откри која пoзa и е омилена

Ана Корач изјави дека го има најдобриот секс со свршеникот Давид Драгојевиќ. Старлета истакнува дека ужива да биде со него како никој друг, и тврди дека е сама со него целосно опуштено.

 Сексот со Дејвид е врвен, јас дури и не знаев дека водењето љубов може да биде толку добро. Тој е нежен кон мене, ме задоволува во сè и се обидувам јас  да го задоволам него  во кревет. Мислам дека поентата е да се „слушаат“ потребите и желбите на другиот кога станува збор за овие работи - откри поранешна учесничка на Задруга. 

Искрено, не знам која поза е најдобра и која би издвоила, затоа што  уживаме во секоја поза, нема нешто што не сме  пробабале. Јас немам никакви замерки, тој може да задоволи  секојажена и не е себичен  во кревет, како многумина. Се разбира, емоциите што ги имаме исто така придонесуваат да имаме добар секс. Би посакала на секоја жена прекрасен маж како мојот Дејвид - изјавила Корач.

ФОТО: Раскошната старлета објави жешка форографија во кујната

Раскошните облини со кои Деми Роуз се прослави и покрај тоа што е дома и во изолација не престана да ги покажува и да провоцира.

Британската убавица позираше во розева танга покрај фрижидерот и ги избезуми мажите.

„Кога единствена работа на агендата е да одиш до фрижидерот и назад“ напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If you need me I’ll be home. 🌹 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Таа се присети и на нејзината посета на Јордан па постираше и фотографија на која таа носи минијатурно бикини, а во преден план се нејзините огромни гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When the only thing on the agenda is going back and forth to the fridge @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I took a trip to Jordan 🖤 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

(ВИДЕО) Мајк Тајсон: „Го затекнав Бред Пит со мојата сопруга во кревет, беше издрогиран и ме молеше да не го тепам“

Поранешниот боксер за актерот Бред Пит мисли сè најдобро, иако во еден момент го уловил во спалната соба со неговата сопруга. Мајк Тајсон ги раскажал сите детали за таа непријатна ситуација, гостувајќи во некоја телевизиска емисија.

Во тоа време тој започнал бракоразводна постапка со тогашната сопруга Робин Гивенс и се подготвил да оди кај адвокат за да ги поднесе документите за развод.

Сепак, за последен пат одлучил да појде кај неговата сопруга поради ‘збогувачки секс’. Но, тоа што го затекнал во домот кој што некогаш го делел со својата сопруга, го оставило без текст.

Мајк вели дека Бред и неговата сопруга ги уловил пред сексуалниот чин, но дека му било јасно што би следело доколку не се појавел тој. Додал дека Бред се вкочанил кога го видел, што воопшто не му е чудно.

„Кога ме виде, целосно пребледе. Јасно можеше да се види дека е на некакви дроги и почна да ме моли да не го тепам“ – изјавил поранешниот боксерски шампион.

Боксерот бил оженет со Робин само една година, од 1988-та до 1989-та година, а потоа таа кратко време се забавувала со Бред Пит кој набрзо ја заменил со Џенифер Анистон. Нејзе пак, после пет години со Анџелина Џоли. Сега, 30 години подоцна, Тајсон вели дека Пит е добро момче и дека нема ништо против него.

ФОТО: Дилета на тераса тренира по танга, а позите се...

Најсексапилната италијанска спортска новинарка едвај го дочека пролетното сонце, па додека трае карантинот на Апенините поради пандемијата со коронавирус, слободното време го користи и да тренира, ама тоа го направи по мерак на папараците и јавноста.

Заедно со својот дечко, тренираа на тераса, а Дилета по танга ги покажа сите атрибути. И сето тоа не осатана незабележано, па таблоидите во Италија со сликите ги полудеа мажите. Особено со дел од фотографиите, во кои позите се...

Популарно