Александра Живојиновиќ е вистинска бомба

Иако се породи пред десет месеци, младата пејачка изгледа совршено. Александра Живојиновиќ (24) со семејството ужива на Тајланд од каде фановите ги почести со жешка фотка. 

Очигледно ригорозната диета и вежбите дале резултат, па снашката на Брена и Боба без проблем ги покажува облините. Живојиновиќи престојуваат во луксузен хотелски комплекс каде за ноќевање плаќаат по 500 евра. А пред да отпатуваат на Тајланд, Александра и Филип заедно со синот, неколку дена заедно со Лепа Брена и Боба поминаа во Дубаи. 

Коментари

Популарно