ФОТО: Сопругата на Икарди со ултра жешки фотографии

Ванда, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди, повторно ги воодушеви мажите.

Ванда покажа дека на одморот на егзотичните Малдиви била сама, без својот сопруг, фудбалерот на ПСЖ.

Атрактивната Ванда своите фанови ги израдува со фотка на која позира гола под туш.

Фотографијата за кратко време собрала многу коментари и лајкови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#saunaseco Preparándome para @grandefratellotv

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коментари

Популарно