ФОТО: Таа го има најголемиот природен задник

Инфлуенсерката Џејлин Оџеда Очоа се прослави со фотографиите од својата бујна позадина.

Многу љубоморни девојки ѝ пишувале дека нејзините атрибути не се вистински, туку фотошопирани, но фотографите докажале дека злобните јазици измислуваат кога ја фатиле на аеродром во Лос Анџелес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BIRTHDAY GIRL 🎂 🍰 BIG 22! #capricorn #cumpleañera

A post shared by Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) on

Ден после нејзиниот 22. роденден настанале нови фотографии, а Џејлин на Инстаграм ја следат 10,9 милиони луѓе.

Коментари

Популарно