ФОТО: Бритни доби критики за фотографијата во бикини

Пејачката Бритни Спирс (38) на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костим за капење, a под фотографијата напишала „Едвај чекам пролет“.

Фановите се загрижиле за неа бидеќи на фотографијата таа изгледа многу исцрпено, па најчестите коментари се: „Добро ли си?“, „Ме загрижуваш овие денови“, „Изгледаш како да те држат како заложник“, „Што изведуваш? Собери се“, „Поубава и поприродна си без таа темна шминка“.

Покрај заморот и исцрпеноста кои се видливи, не може да не се забележи дека Бритни има неуредна шминка и коса.

Иако фотографијата добила голем број лакови, нејзините обожаватели не можат да не се запрашаат што се случува со пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can’t wait for spring !!! ☘️🐠🐅🙊🦋👒👙👠💅🧚‍♀️💋🌸⭐️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Коментари

Популарно