ФОТО: Џенифер Лопез прошета со елегантна црна тоалета со голи раменици

Џенифер Лопез вчера на доделување на „САГ“ наградите се појави во елегантна црна тоалета со голи раменици и голема црна панделка на грбот.

Но сите погледи беа вперени во дијамантски парчиња накит од Хари Винстон кои Лопез ги носеше. Имено шесте дијамантски парчиња кои ги носеше вредат ни помалку ни повеќе туку 9 милиони долари.

Коментари

Популарно