ВИДЕО: Коби беше човек со големо срце

Големата НБА легенда Коби Брајант го загуби животот во хеликоптерска несреќа заедно со неговата ќерка.

Коби беше човек со големо срце, а тога го докажува и едно видео кое се рашири на социјалните мрежи. При една собраќајна несрќеа во Њупорт Бриџ Коби го регулираше совраќајот и им помагаше на повредните од несреќата.

Коментари

Популарно