ФОТО: Ванда Икарди го заборави градникот дома

Една од најпознатите сопруги на светски познатите фудбалери овие денови е во центарот на вниманието откако истото го привлече со нејзиниот провокативен изглед.

Имено Ванда  Икарди во една италијанска емисија се појави во сексапилно издание од кое никој не остана рамнодушен. Таа носела панталони и сако под кое била гола и не носела градник на себе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤🎥 Freez ... and stop freez

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коментари

Популарно