ФОТО: Позираше гола без градник и го покажа бујното деколте

Српската болегрка Зорана Јовановиќ не престанува да објавува секси фотографии на социјалните мрежи, а нејзината нова фотографија особено ќе им се допадне на мажите.

Модната блогерка сама признала дека има во план нејзиниот профил на Инстаграм да биде полн со провокативни фотографии, но отишла чекор напред кога ги покажала градите.

Таа облекла само кожна јакна и шорц, а сите гледале во нејзиното деколте.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

not your baby 🧸

A post shared by Zorana Jovanovic (@zorannah) on

Коментари

Популарно