ФОТО: Вукиќевиќ во бикини и провокативна поза ги избезуми мажите

Актерката Лидија Вукиќевиќ веќе некое време одмара на Занзибар каде што ужива во убавните на ова туристичка дестинација.

Имено, таа ги почести фановите со неколку фотографии во бикини на кои изгледа брутално добро, а на нејзиниот изглед може да и позавидат многу млади девојки.

Вукиќевиќ ги воодушеви нејзините следбеници кои не престанаа да и делат комплименти на сметка на нејзината витка линија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priroda nas nikada ne vara,mi smo ti koji sebe zavaravamo🌴🌴🌴🌴🌴 @globetracker.adventures

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Коментари

Популарно