ФОТО: Пејачката позираше по градник

Македонската пејачка Тања Јовановска Трајкова ги изненади сите со својата нова фотосесија.

Разголена, само по градник, позираше на отворено.

И покрај тоа што е убава, згодна, сексапилна и привлечна, Тања важи за вредна, верна и посветена семејна жена, сопруга и мајка.

Провокативните фотографии објавени на социјалните мрежи се само дел од нејзината најнова фотосесија. 

Коментари

Популарно