ФОТО: Ријана во долна облека го честита Денот на вљубените

Пејачката и дизајнерка Ријана уште еднаш потврди дека самата на себе си е најдобра реклама.

На социјалната мрежа Инстаграм постави фотографија на која позира во долна облега со потпис на својот бренд „Savage x Fenty“ и со раскошните облини ги подигна температурите на социјалните мрежи.

-Биди мој, напиша во описот на честитката по повод Денот на вљубените.

За речеси 10 часа, фотографијата собра над 3 милиони лајкови, што покажува дека не можела да направи подобра реклама.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be mine, bih. #XXSavageX

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Коментари

Популарно