ВИДЕО: Ким покажа како се облекува латекс костимот

На почетокот од месец март Ким Кардашијан се појави на Модната недела во Париз и остави силен впечаток со латекс костимот и окажа дека умее да ги помести границите цо модата.

Фановите беа воодушевени од нејзините облини, но сега, таа одлучи во шоуто Keeping Up With The Kardashians да прикаже колку всушност ѝ било тешко да го облече костимот со помош на нејзините асистенти.

Коментари

Популарно