ВИДЕО: Драгана и Марко заедно во гардероберот, а потоа влзе Луна…

Драгана Митар и Марко Миљковиќ синоќа заедно се најдоа во гардероберот, кога се подготвуваа за емисијата и борбата во пеење.

Поради тоа што двајцата се пресоблекуваа, никој не забележа дека на Драгана и испаднаа гра*ите, односно и испадна маичката, а под неа немаше градник.

Веднаш потоа во гардероберот влета Луна Џогани, па среќа што Драгана и Марко не беа сами, зшто потоа Митрова го соблече фустанот, па ги покажа гра*ите.

Како изгледаше ова во реалното шоу „Задруга“, може да погледнете на видеото кое се наоѓа во продолжение на текстот.

Коментари

Популарно