Пејачката ги изненади сите

Веќе некое време, според медиумите, Марија се гледа една од најубавите српски жени на јавната сцена, која е во брак со син на голем моќен човек и влијателен бизнисмен.

Љубовниот живот на пејачката Марија Шерифовиќ отсекогаш бил интригантен, особено затоа што јавно призна дека е заинтересирана за истиот пол. Но, пејачката, која и донесе победа на Србија на Евровизија во 2007 година, успешно ја чува приватноста до сега! Според медиумите, Марија веќе една година е во врска со снаата на едно од најбогатите српски семејства.

Ве потсетуваме дека пред извесно време Марија објави фотографија на својот профил на „Инстаграм“ со нејзината девојка како се држиат за рака и се шетаат по улица.

– Марија и нејзината девојка биле видени неколку пати во познати белградски ресторани, се држеле раце, имало нежни допири, бакнежи. Се разбира, некој се сликал со нив, па фотографиите од нивните интимни моменти, кога мислеле дека никој не ги гледа, наскоро почнаа да се шират. Сега, скоро половина од Белград ги има тие фотографии во своите телефони – рече соговорникот на еден дневен весник.

Коментари

Популарно