(Фото) Еве како изгледаше Катарина Грујиќ за роденденот

Пејачката Катарина Грујиќ на 20 мај наполни 28 години, а еден ден претходно, на 19 мај, реши да направи роденденска забава. Прославата беше направена на еден белградски сплав.

Младата пејачка за својот роденден се облече елегантно и изгледаше презгодно. На себе имаше бел фустан, кој го комбинираше со бела торба.

Грујиќ позираше пред фоторепортерите, а на лице место беа многу медиуми, кои ја фотографираа, по што сликите се најдоа на интернет.

Како се облече Катарина Грујиќ за нејзиниот роденден, може да погледнете во продолжение на фотографиите.

Пејачката Катарина Грујиќ на 20 мај наполни 28 години, а еден ден претходно, на 19 мај, реши да направи роденденска забава. Прославата беше направена на еден белградски сплав.

Коментари

Популарно