(Фото) Гоца Тржан објави слика од мускулестиот сопруг: Нека го пази за да не ѝ го украдат!

Гоца Тржан гордо објави слика од нејзиниот сопруг Радомир Новаковиќ Раша, откако имаше треннг, а по него позираше без маичка.

Пејачката и нејзините 14 години помлад сопруг се во брак од 2015 година и разликата во години не им е никаква пречка од самиот старт, а тоа го потврдија многупати во јавност.

Познато е дека Гоца е горда на својот згоден и затегнат сопруг, кој по карантинските денови се врати во теретана, па не остана имуна на неговата најсвежа фотографија по завршениот тренинг.

Ја објави на својот профил на Инстаграм, со коментар дека се заљубила, а дефинитивно нејзиниот сопруг ќе привлече внимание и уште од многу други девојки и жени поради физичкиот изглед.

Коментари

Популарно