(Видео) Никол Шерцингер ги почести фановите со „же*ок“ танц во хе*анки

Една од најубавите жени на денешницата, пејачката Никол Шерцингер ги воодушеви обожавателите ширум планетата со ново видео што го објави на својот Инстаграм профил.

Имено, членот на групата „The Pussycat Dolls“ облечена во спортска облека, ги почести фановите со жежок танц. Во продолжение може да го погледнете видеото кое го објави пејачката:

Коментари

Популарно