(Фото) Катарина Грујиќ во златен корсет, сите ја споредуваат со Елизабет Тејлор

Катарина Грујиќ објави нови фотографии поради кои многумина коментираат дека изгледа како прекрасна дама од „Златниот Холивуд“.

Пејачката позираше во златен корсет, со додаток на глава и долги ракавици, па веднаш следеше споредба со актерките Елизабет Тејлор и Софија Лорен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Weekend vibes 🤍🥂 Dress by @sofia_atelier_de_couture 🖤 Makeup by @veljko_lukovic #ootn

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on

Коментари

Популарно