(Фото) Ким Кардашијан го покажа огромниот задник, да не претера малку?

Американската старлета Ким Кардашијан на Инстаграм ги рекламира своите производи, а на социјалната мрежа објави и фотографија каде што рекламира предмети од нејзиниот бренд.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨ Used @kkwbeauty Classic II palette here and our new nude glosses in shade 2.

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

До израз дојде нејзиниот огромен задник, при што ги запали социјалните мрежи, а за само шест часа собра повеќе од два милиони лајкови.

Коментари

Популарно